Aktualności

Co nowego u nas słychać

III Wałbrzyska Konferencja Ortopedyczna - 14 czerwiec 2010

 

III Wałbrzyska Konferencja Ortopedyczna, która odbyła się 11 czerwca br. w Zamku Książ to już ostatnie spotkanie w ramach cyklu Wałbrzyska Wiosna Naukowa 2010.

W czasie spotkania wysłuchaliśmy niezwykle ciekawych wykładów Prof. dr hab. Wojciecha Marczyńskiego ze Szpitala Klinicznego w Otwocku („Biologiczna stymulacja zrostu złamań trzonów kości długich stabilizowanych śródszpilkowo") czy Prof. dr hab. Romualda Będzińskiego z Zakładu Inżynierii Biomedycznej i Mechaniki Ekstremalnej Politechniki Wrocławskiej („Biomechaniczne aspekty implantacji w ortopedii i traumatologii narządu ruchu". Uczestnicy konferencji równie pozytywnie ocenili prezentacje prelegentów z Oddziału Ortopedycznego Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu i Prof. dr hab. Szymona Dragana, który zapoznał nas z „Postępami w alloplastyce dużych stawów".

Po interesującej dyskusji i wymianie doświadczeń organizatorzy zaprosili uczestników konferencji na poczęstunek. Rozdano także certyfikaty uczestnictwa w sympozjum. Zadowoleni słuchacze wyrażali nadzieję na spotkanie w przyszłym roku. Zatem już teraz zapraszamy na Konferencję Ortopedyczną wiosną 2011 r.

Sylwia Lewandowska

 

 


BEZPŁATNE BADANIA MAMMOGRAFICZNE

Zapraszamy Panie w wieku od 50 do 69 roku życiaKontakt

Specjalistyczny Szpital im. dr Alfreda Sokołowskiego
  • Ul. Sokołowskiego 4
  • 58-309 Wałbrzych
  • Centrala telefoniczna: 74 64 89 742
  • Rejestracja do poradni: 74 64 89 679
  • Sekretariat dyrektora: 74 64 89 600

Newsletter

/aktualnosci/iii-walbrzyska-konferencja-ortopedyczna