INFORMACJA DLA SPONSORÓW BADAŃ KLINICZNYCH / FIRMY CRO

18 marca 2024

Oferta na badania kliniczne

Oferty na prowadzenie badań klinicznych uprzejmie prosimy przesyłać na adres onkocwbk@zdrowie.walbrzych.pl. Alternatywnie mogą Państwo skorzystać z formularza kontaktowego dla Sponsorów, za pomocą którego wyślą Państwo ofertę do systemu CTMS OnkoCWBK.

Formularz znajduje się na stronie OnkoCWBK - www.ocwbk.zdrowie.walbrzych.pl 

Feasibility

Feasibility uprzejmie prosimy przesyłać na adres onkocwbk@zdrowie.walbrzych.pl.

Kontraktowanie

Podstawą prowadzenia badań klinicznych jest zawarcie umowy pomiędzy Sponsorem, Ośrodkiem oraz Badaczem.

Za procedowanie negocjacji odpowiada Onkologiczne Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w zakresie formalno-prawnym oraz negocjacji budżetowych. Proces negocjacji zaczyna się w chwili dostarczenia przez Sponsora projektu umowy, propozycji budżetu badania oraz protokołu. Dokumenty należy przesyłać na adres onkocwbk@zdrowie.walbrzych.pl.

Po uzyskaniu akceptacji umowy pod względem prawnym oraz finansowym, OnkoCWBK w Wałbrzychu przekaże informację do Sponsora lub CRO o zakończeniu negocjacji. Sponsor lub CRO przesyła odpowiednią ilość egzemplarzy umowy do OnkoCWBK. Umowy zostaną przekazane do podpisu Badacza oraz Dyrektora. Umowy są odsyłane do Sponsora lub CRO na jego koszt.

Start-Up

Onkologiczne Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w Wałbrzychu wspiera proces start-up od momentu wizyty kwalifikacyjnej zapewniając sprawne uruchomienie ośrodka oraz rozpoczęcie rekrutacji.

W każdym przypadku bezpośredniego kontaktu z Głównym Badaczem w zakresie prowadzenia badania klinicznego w Specjalistycznym Szpitalu im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu,  prosimy o obligatoryjne zawieranie adresu onkocwbk@zdrowie.walbrzych.pl w korespondencji.

Więcej informacji - www.ocwbk.zdrowie.walbrzych.pl

Najnowsze aktualności

2024-03-18
INFORMACJA DLA SPONSORÓW BADAŃ KLINICZNYCH / FIRMY CRO
2023-06-26
PRAWO ATOMOWE

PRAWO ATOMOWE

2022-10-05
KONSORCJUM
2022-09-20
Badania płatne

Badania płatne