NAGRODA DLA ODDZIAŁU UDAROWEGO ZA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OPIEKI NAD CHORYMI Z UDAREM MÓZGU

19 listopada 2020

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Oddział Udarowy naszego szpitala, jako jedyny na Dolnym Śląsku i jeden z kilkunastu w całej Polsce, został uhonorowany Diamentową Nagrodą ESO Angels Awards w czasie wirtualnej Konferencji ESO-WSO 2020, która odbyła się w dniach 7-9.11.2020 r. Angels Initiative to program pod auspicjami ESO – najważniejszego ogólnoeuropejskiego towarzystwa naukowego, zajmującego się tematyką udarową, mający na celu wspieranie i rozwój nowoczesnej opieki nad pacjentami z udarem mózgu na naszym kontynencie. Tym samym dołączyliśmy do prestiżowego grona szpitali, spełniających najwyższe standardy w opiece nad pacjentami z chorobami naczyniowymi mózgu, nie tylko w leczeniu ostrej fazy udaru, ale także w kompleksowej diagnostyce przyczyn zachorowania, umożliwiającej wdrożenie właściwej wtórnej profilaktyki, prowadzeniu odpowiedniej rehabilitacji oraz w zapobieganiu powikłaniom w trakcie hospitalizacji.

Jest to wielkie wyróżnienie dla całej kadry naszego Oddziału. Jednak zdobycie Diamentowego Certyfikatu nie byłoby możliwe bez współpracy, między innymi z Pogotowiem Ratunkowym, Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym, Centrum Medycznym Affidea, a także bez interdyscyplinarnego wsparcia pracowników innych oddziałów szpitalnych, którzy służą pomocą w kompleksowej opiece nad chorymi  w trakcie hospitalizacji.

Ogromnie cieszymy się z tej nagrody i serdecznie gratulujemy całemu zespołowi!

https://pl.angels-initiative.com/angels-awards

Najnowsze aktualności

2021-03-03
Program badań przesiewowych raka jelita grubego. Zapraszamy do wzięcia udziału w programie badań przesiewowych raka jelita grubego finansowanego w ramach narodowego...
Wykaz nieruchomości do sprzedaży.
2021-03-03
Wykaz nieruchomości do sprzedaży.

Wykaz nierochumości do sprzedaży.

Dofinansowanie do badań perinatologicznych.
2021-02-26
Dofinansowanie do badań perinatologicznych.

Dofinansowanie do badań perinatologicznych.

Nadal trwają zapisy na szczepienia dla osób z grupy 80+ oraz 70+
2021-01-26
Nadal trwają zapisy na szczepienia dla osób z grupy 80+ oraz 70+ Osoby...