NAGRODA DLA ODDZIAŁU UDAROWEGO ZA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OPIEKI NAD CHORYMI Z UDAREM MÓZGU

19 listopada 2020

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Oddział Udarowy naszego szpitala, jako jedyny na Dolnym Śląsku i jeden z kilkunastu w całej Polsce, został uhonorowany Diamentową Nagrodą ESO Angels Awards w czasie wirtualnej Konferencji ESO-WSO 2020, która odbyła się w dniach 7-9.11.2020 r. Angels Initiative to program pod auspicjami ESO – najważniejszego ogólnoeuropejskiego towarzystwa naukowego, zajmującego się tematyką udarową, mający na celu wspieranie i rozwój nowoczesnej opieki nad pacjentami z udarem mózgu na naszym kontynencie. Tym samym dołączyliśmy do prestiżowego grona szpitali, spełniających najwyższe standardy w opiece nad pacjentami z chorobami naczyniowymi mózgu, nie tylko w leczeniu ostrej fazy udaru, ale także w kompleksowej diagnostyce przyczyn zachorowania, umożliwiającej wdrożenie właściwej wtórnej profilaktyki, prowadzeniu odpowiedniej rehabilitacji oraz w zapobieganiu powikłaniom w trakcie hospitalizacji.

Jest to wielkie wyróżnienie dla całej kadry naszego Oddziału. Jednak zdobycie Diamentowego Certyfikatu nie byłoby możliwe bez współpracy, między innymi z Pogotowiem Ratunkowym, Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym, Centrum Medycznym Affidea, a także bez interdyscyplinarnego wsparcia pracowników innych oddziałów szpitalnych, którzy służą pomocą w kompleksowej opiece nad chorymi  w trakcie hospitalizacji.

Ogromnie cieszymy się z tej nagrody i serdecznie gratulujemy całemu zespołowi!

https://pl.angels-initiative.com/angels-awards

Najnowsze aktualności

NAGRODA DLA ODDZIAŁU UDAROWEGO ZA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OPIEKI NAD CHORYMI Z UDAREM MÓZGU
2020-11-19
NAGRODA DLA ODDZIAŁU UDAROWEGO ZA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OPIEKI NAD CHORYMI Z UDAREM MÓZGU Diamentowa Nagrodą ESO Angels Awards dla Oddziału Udarowego.    
OGŁASZAMY NABÓR DO PRACY.
2020-11-17
OGŁASZAMY NABÓR DO PRACY.

Pilnie poszukujemy lekarzy, pielęgniarek, salowych, sekretarek.

2020-09-01
PROŚBA O WSPARCIE I POMOC DLA SZPITALA

Prośba o wsparcie i pomoc rzeczową bądź finansową dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu.

Dotacja z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
2020-07-01
Dotacja z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Dotacja z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dla Specjalitycznego Szpitala im. dra Alfreda...