PODZIĘKOWANIA DLA DARCZYŃCÓW ZA UDZIELONE WSPARCIE.

4 maja 2020

Szanowni Państwo.    

Dyrekcja Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu w imieniu swoim, wszystkich pracowników a także pacjentów i ich rodzin pragnie złożyć szczere i serdeczne podziękowania przedsiębiorcom, instytucjom państwowym i prywatnym, osobom fizycznym, wszystkim, którzy wsparli nasz szpital w postaci rzeczowej jak i pieniężnej na rzecz walki z pandemią wirusa SARS-CoV-2

Fundusze zgromadzone na koncie są przeznaczane na zakup środków ochrony indywidualnej takich jak kombinezony ochronne, maseczki jednorazowe, gogle, przyłbice oraz na środki do dezynfekcji i sprzęt medyczny niezbędny do walki z COVID-19.

Środki ochrony osobistej, które otrzymujemy od Darczyńców to dla personelu pewność odpowiedniego zabezpieczenia ich zdrowia. Dzięki posiadaniu skutecznych kombinezonów czy okularów chronimy zarówno naszych pacjentów jak i lekarzy, pielęgniarki, ratowników i cały personel jednostki.  

Państwa pomoc to dla nas sygnał, że nie jesteśmy sami w walce z COVID-19. Daje nam to również poczucie wielkiej solidarności społecznej, ale przede wszystkim szacunku i życzliwości do naszej pracy. Za każdą, nieocenioną pomoc bardzo dziękujemy.

To dla nas bardzo ważne, że zechcieliście Państwo udzielić nam wsparcia w tym niezwykle trudnym czasie. Zapewniamy, że dokonujemy wszelkich starań, aby udzielana opieka medyczna była na najwyższym poziomie.

Bardzo serdecznie i szczerze dziękujemy!

Najnowsze aktualności

2023-06-26
PRAWO ATOMOWE

PRAWO ATOMOWE

2022-10-05
KONSORCJUM
2022-09-20
Badania płatne

Badania płatne

2022-07-18
Oświadczenie Szpitala