PODZIĘKOWANIA DLA DARCZYŃCÓW ZA UDZIELONE WSPARCIE.

4 maja 2020

Szanowni Państwo.    

Dyrekcja Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu w imieniu swoim, wszystkich pracowników a także pacjentów i ich rodzin pragnie złożyć szczere i serdeczne podziękowania przedsiębiorcom, instytucjom państwowym i prywatnym, osobom fizycznym, wszystkim, którzy wsparli nasz szpital w postaci rzeczowej jak i pieniężnej na rzecz walki z pandemią wirusa SARS-CoV-2

Fundusze zgromadzone na koncie są przeznaczane na zakup środków ochrony indywidualnej takich jak kombinezony ochronne, maseczki jednorazowe, gogle, przyłbice oraz na środki do dezynfekcji i sprzęt medyczny niezbędny do walki z COVID-19.

Środki ochrony osobistej, które otrzymujemy od Darczyńców to dla personelu pewność odpowiedniego zabezpieczenia ich zdrowia. Dzięki posiadaniu skutecznych kombinezonów czy okularów chronimy zarówno naszych pacjentów jak i lekarzy, pielęgniarki, ratowników i cały personel jednostki.  

Państwa pomoc to dla nas sygnał, że nie jesteśmy sami w walce z COVID-19. Daje nam to również poczucie wielkiej solidarności społecznej, ale przede wszystkim szacunku i życzliwości do naszej pracy. Za każdą, nieocenioną pomoc bardzo dziękujemy.

To dla nas bardzo ważne, że zechcieliście Państwo udzielić nam wsparcia w tym niezwykle trudnym czasie. Zapewniamy, że dokonujemy wszelkich starań, aby udzielana opieka medyczna była na najwyższym poziomie.

Bardzo serdecznie i szczerze dziękujemy!

Najnowsze aktualności

NAGRODA DLA ODDZIAŁU UDAROWEGO ZA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OPIEKI NAD CHORYMI Z UDAREM MÓZGU
2020-11-19
NAGRODA DLA ODDZIAŁU UDAROWEGO ZA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OPIEKI NAD CHORYMI Z UDAREM MÓZGU Diamentowa Nagrodą ESO Angels Awards dla Oddziału Udarowego.    
OGŁASZAMY NABÓR DO PRACY.
2020-11-17
OGŁASZAMY NABÓR DO PRACY.

Pilnie poszukujemy lekarzy, pielęgniarek, salowych, sekretarek.

2020-09-01
PROŚBA O WSPARCIE I POMOC DLA SZPITALA

Prośba o wsparcie i pomoc rzeczową bądź finansową dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu.

Dotacja z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
2020-07-01
Dotacja z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Dotacja z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dla Specjalitycznego Szpitala im. dra Alfreda...