Praca dla Administratora/Programisty

18 grudnia 2012

Specjalistyczny Szpital im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu

poszukuje osoby do pracy na stanowisko

Administrator/programista PHP/HTML 5

Opis stanowiska:

Zadaniem administratora/programisty będzie  rozbudowa istniejącego oprogramowania szpitalnego poprzez tworzenie nowych modułów oraz nadzór nad infrastrukturą serwerową

Wymagania:

· znajomość PHP

· znajomość HTML

· znajomość MySQL

· dobra znajomość systemów linuksowych (terminal)

Szukamy osoby mającej kontakt z programowaniem PHP oraz dobrze poruszającej się po systemach Linuxowych, potrafiących administrować serwerami Linuxowymi.

Oferujemy:

- Satysfakcjonującą pracę,

- rozwój zawodowy,

- kontakt z najnowszymi technologiami,

- umowę o pracę

WYMAGAMY: CV, próbkę kodu (przynajmniej 50 linii)

Oferty proszę wysyłac na adres:

praca_it@zdrowie.walbrzych.pl

Najnowsze aktualności

2024-03-18
INFORMACJA DLA SPONSORÓW BADAŃ KLINICZNYCH / FIRMY CRO
2023-06-26
PRAWO ATOMOWE

2022-10-05
KONSORCJUM
2022-09-20
Badania płatne