III Wałbrzyska Konferencja Ortopedyczna

14 czerwca 2010

 

III Wałbrzyska Konferencja Ortopedyczna, która odbyła się 11 czerwca br. w Zamku Książ to już ostatnie spotkanie w ramach cyklu Wałbrzyska Wiosna Naukowa 2010.

W czasie spotkania wysłuchaliśmy niezwykle ciekawych wykładów Prof. dr hab. Wojciecha Marczyńskiego ze Szpitala Klinicznego w Otwocku („Biologiczna stymulacja zrostu złamań trzonów kości długich stabilizowanych śródszpilkowo") czy Prof. dr hab. Romualda Będzińskiego z Zakładu Inżynierii Biomedycznej i Mechaniki Ekstremalnej Politechniki Wrocławskiej („Biomechaniczne aspekty implantacji w ortopedii i traumatologii narządu ruchu". Uczestnicy konferencji równie pozytywnie ocenili prezentacje prelegentów z Oddziału Ortopedycznego Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu i Prof. dr hab. Szymona Dragana, który zapoznał nas z „Postępami w alloplastyce dużych stawów".

Po interesującej dyskusji i wymianie doświadczeń organizatorzy zaprosili uczestników konferencji na poczęstunek. Rozdano także certyfikaty uczestnictwa w sympozjum. Zadowoleni słuchacze wyrażali nadzieję na spotkanie w przyszłym roku. Zatem już teraz zapraszamy na Konferencję Ortopedyczną wiosną 2011 r.

Sylwia Lewandowska

 

 


Najnowsze aktualności

Pilnie zatrudnimy lekarza psychiatrę dzieci i młodzieży oraz psychologa.
2021-03-25
Pilnie zatrudnimy lekarza psychiatrę dzieci i młodzieży oraz psychologa. Dyrekcja Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego zatrudni lekarza psychiatrę dzieci i młodzieży oraz psychologa.
Szczepienia przeciwko COVID-19
2021-03-15
Szczepienia przeciwko COVID-19

Szczepienia przeciwko COVID-19

 

2021-03-03
Program badań przesiewowych raka jelita grubego. Zapraszamy do wzięcia udziału w programie badań przesiewowych raka jelita grubego finansowanego w ramach narodowego...
Wykaz nieruchomości do sprzedaży.
2021-03-03
Wykaz nieruchomości do sprzedaży.

Wykaz nierochumości do sprzedaży.